Haas F1 Team verschijnt volgend jaar aan de start met een overwegend geel gekleurde auto. Dat claimt Gazzetta dello Sport. De Italiaanse sportkrant bericht dat nieuwkomer Haas opteert voor het geel uit het logo van partner Ferrari.

Gene Haas debuteert in 2016 met een eigen renstal in de Formule 1. Als coureurs heeft hij Romain Grosjean en Esteban Gutierrez gestrikt. Haas trekt nauw op met Ferrari en vertrouwt bij de voorbereidingen op het debuutseizoen sterk op de expertise van de Scuderia.

Maar van een Ferrari ‘B-team’ is volgens hem geen sprake. “Men blijft me dat maar vragen en ik ben stellig in mijn antwoord: nee, wij zijn geen B-team van Ferrari. Haas heeft een eigen imago en we werken op onze eigen manier. Ferrari is alleen een belangrijke partner.”


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
 lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!