Giedo van der Garde maakt zich geen zorgen om zijn racezitje. Heikki Kovalainen maakt zijn terugkeer bij Caterham, maar Van der Garde is niet bang dat hij zijn stoeltje zal kwijtraken aan de Fin.

Van der Garde is zelfs blij met de terugkeer van Kovalainen. Op Facebook laat de Nederlander het volgende optekenen: Een warm welkom terug voor Heikki Kovalainen. Ik kijk er naar uit om met je samen te werken, plaatste Van der Garde op zijn Facebookpagina.

Ik denk dat Heikki waardevol voor ons team kan zijn, vertelt de in Amsterdam woonachtige Caterham coureur. Heikki heeft meer dan 100 GP’s achter zijn naam staan en beschikt dus over veel ervaring. Met zijn ervaring kan hij ons team goed helpen, aldus Giedo van der Garde.

Over zijn racezitje maakt de debutant in de Formule 1 zich geen zorgen. Ik maak het seizoen af. Dat is honderd procent zeker. Ik heb een contract voor dit seizoen dus ik maak mij totaal geen zorgen, vertelt de Nederlander.