Vanavond maken Duitsland en Argentinië uit wie zich vier jaar wereldkampioen voetbal mag noemen, maar niet iedereen was blij met de overwinning van Die Mannschaft op de Seleção in de halve finale.
Voorafgaand aan de wedstrijd om een plekje in de finale, had de ticketverkoper een korting van 11 euro per Duits doelpunt gepromoot.
Een ludieke actie rond het evenement in Brazilië zou je denken, maar voor de bedenker liep het uit op een ramp?
Niemand had verwacht dat de Duitsers al voor de rust met 5-0 voor zouden staan, maar de koek was pas op bij een onthutsende 7-1.
Dat betekent een korting van liefst 77 euro voor diegenen die een kaartje hebben gereserveerd, doch ging het hier om de zes duurste [zit]plaatsen rond de Grand Prix. Journalist Michael Schmidt van Auto Motor und Sport wist te melden dat een dergelijk resultaat nooit was verwacht door de mensen achter de actie.
Maar beloofd is beloofd, dus de fans zijn verzekerd van een ticket was 77 euro goedkoper is dan bedacht.
Het nationale elftal van Brazilië kwam de klap tegen Duitsland niet te boven, want ook de strijd op de derde plaats ging met 3-0 verloren tegen Nederland.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!