Sebastian Vettel heeft zijn krabbel gezet onder een langere verbintenis bij Red Bull. De drievoudig wereldkampioen blijft tot het einde van 2015 verbonden aan het team waarmee hij al vele successen boekte.
Het huidige contract van Vettel liep af in 2014, maar de Duitser blijft nu één jaar langer verbonden aan het raceteam van de energiedrank fabrikant. In 2009 voegde Vettel zich bij Red Bull. Nu vijf jaar later hebben Vettel en Red Bull Racing samen de nodige successen op hun naam geschreven.
De in Heppenheim geboren Vettel werd driemaal wereldkampioen met Red Bull. De Oostenrijkers zagen Vettel 28 wedstrijden winnen en vijftig maal zagen de mannen van Red Bull op het ereschavot. Ook mocht Vettel 38 keer van poleposition vertrekken in zijn Red Bull.