Op de tweede dag van de Formule 1 test in Bahrein reed Giedo van der Garde opnieuw voor Sauber. Van der Garde reed 77 rondes en was met 1.37.623 goed voor de zevende tijd van de dag.

Van der Garde toonde zich tevreden:
Al met al was het een geslaagde dag. Helaas konden we maar een beperkt aantal rondes rijden voor de lunchpauze. Gelukkig konden wij in de middag met ons testprogramma starten en ik denk dat we veel werk hebben verzet. Voor mij was het goed om terug te zijn in de auto. Nu zat ik de hele dag in de auto; veel in vergelijking met de 20 rondes die ik afgelopen vrijdag reed tijdens de eerste vrije training. Ik ben tevreden met waar we nu zijn.

We hebben iets interessants ontdekt tijdens de lange runs. Ook de snelle rondes waren goed. Wij hebben deze tijdens het heetste moment van de dag gereden, wat normaal gesproken een nadeel kan zijn, dus de tijd was vrij goed. Al met al ben ik blij dat ik weer de kans heb gekregen om in de Sauber te rijden. Ik kijk ernaar uit om weer achter het stuur plaats te nemen voor de eerste vrije training in China.

By peter