Sean Bratches, de commercieel directeur van de F1, gaf in een verklaring dat de race in Miami pas in 2020 mogelijk is.

Het leek allemaal erg voorspoedig te gaan met komst van de Formule 1 naar Miami. De onderhandelingen verliepen snel en een tienjarig contract was vlot ondertekend.

Maar toch bleken er te veel vliegen in het bord soep te zijn beland.

Miami zou aanvankelijk deze week op 26 juli een besluit voor volgend jaar nemen, maar de stad heeft dit voor zich uit geschoven tot ergens september.

Hierdoor heeft de Formule 1 –Liberty Media– besloten om het omloop pas voor 2020 op de kalender te zetten.


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!