
Nadat Ferrari in de afgelopen Grand Prix’ van België en Italië langszij kwam en de tweede plaats bij de constructeurs veroverde, is de werkgever van Lewis Hamilton en Nico Rosberg erop gebrand om in de komende races Ferrari weer achter zich te laten.
Doordat de Duitsers hun aandacht al grotendeels naar de auto van 2014 hebben verlegd, zouden ze met de huidige auto enigszins de plank hebben misgeslagen. Maar teambaas Ross Brawn en Mercedes-motorsportbaas Toto Wolff zeggen dat het team de strijd om de tweede plek bij de constructeurs niet heeft opgegeven, net zoals het niet betekent dat er niet meer aan de huidige auto gewerkt wordt.
Het blijft ondanks dat onze focus naar 2014 is verlegd toch gewoon ons doel om het maximale uit de laatste races van 2013 te halen en de tweede plaats in het constructeurskampioenschap terug te pakken.
, zo benadrukt Brawn.
We hebben voor dit weekend een aantal updates voor de auto en gaan er daarnaast alles om doen om onze coureurs te helpen zo goed mogelijk te presteren.
, aldus Toto Wolff die zijn renstal slechts drie punten Ferrari weet.
Rosberg put er daarbij vertrouwen uit dat de Mercedes W04 vermoedelijk competitief zal zijn op het Marina Bay Street Circuit. Volgens mij past onze auto goed bij de baan, dus ik hoop dat we er een goed weekend kunnen hebben.
Teamgenoot Hamilton erkent dat Mercedes ‘twee lastige Grands Prix achter de rug heeft‘, maar weet dat het team ‘er op gebrand is om er vanaf nu weer te staan‘.
Iedereen binnen Mercedes streeft ernaar het meeste te maken van de mogelijkheden die in de resterende zeven races nog op ons pad zullen komen
, zo liet Hamilton weten.
Aan de motivatie zal het dus niet liggen bij Mercedes AMG.