Als we het laatste gerucht vanuit de paddock mogen geloven lijkt er een kans te bestaan dat Allan McNish volgend jaar terug aan de start zal staan. Hij zou aanspraak kunnen maken op het tweede zitje bij Jordan. Onderhandelingen zouden al gestart zijn.
Benson & Hedges, de grootste sponsor van Jordan gaat ook volgend jaar door met sponsoring, maar heeft veel plaats op de 2004 bolide kunnen afdwingen voor relatief weinig geld, omdat het team dit jaar niet overtuigend presteert.
B & H zou misschien wel meer geld willen pompen in het Jordan team als er een Britse rijder aan de bak kan. Maar ook dan lijkt het voor McNish nog geen makkelijke opgave want het team verwacht dat hun rijders een zak met sponsorgeld meebrengen.
Vooral dit laatste doet ons geloven dat we dit kunnen afstempelen als het zoveelste gerucht uit de paddock.
Het zit Jordan dit seizoen allemaal niet mee…
GP
Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!