Niki Lauda is bijzonder verheugd met de terugkeer van de Oostenrijkse Grand Prix op de kalender. De drievoudig wereldkampioen wist deze race zelf in 1984 nog te winnen, terwijl hij in 1977 als tweede op het podium stond.

Dit is het beste wat ons land kan overkomen., zo orakelt de Mercedes-baas op de website van de Oostenrijkse krant Kleine Zeitung. De wereldwijde publiciteit die dit oplevert voor Oostenrijk, is onbetaalbaar. Het was altijd mijn wens dat de Formule 1 terug zou keren en dat dit nu gebeurt, hebben we volledig aan Dietrich Mateschitz te danken., zo stak Lauda zijn landgenoot een fikse veer in de kont.

Deze race zal niet alleen de regio, maar het hele land een flinke impuls geven. Voordat Mateschitz geld in dit project stak, was het gebied vrij doods. Dat de Formule 1 naar deze plek terugkeert, is een kroon op zijn werk. We moeten met zijn allen ons petje voor hem afnemen. Deze race zal onze economie een goede boost geven, er zullen veel nieuwe arbeidsplaatsen ontstaan., aldus Niki Lauda.

In 2003 werd er voor het laatst een Oostenrijkse Grand Prix verreden. Michael Schumacher in dienst van Ferrari won voor Kimi Räikkönen in zijn McLaren. Derde was de Braziliaan Rubens Barrichello.