Het is geen groot geheim. Sauber zit in de geldproblemen. Het team moet Ferrari betalen anders zetten de Italianen de toevoer stop. Nico Hülkenberg wachtte ook een tijdlang op zijn centjes, maar schijnt nu toch wat geld te hebben ontvangen.
We hebben wat geld ontvangen
, vertelt de manager van Hülkenberg, Werner Heinz. Hülkenberg heeft dus al wat geld ontvangen, maar wacht dus nog steeds op de rest van zijn geld. De Duitser wordt betaald door Sauber om dit jaar voor het team te racen, maar of hij al zijn geld zal krijgen is nog maar de vraag.
Doordat Sauber Hulk niet al zijn salaris kon betalen besloot Nico zijn contract te verscheuren met de Zwitsers. De Duitser is vrij man en kan gaan en staan waar hij nu wil. Hülkenberg lijkt het seizoen bij Sauber af te gaan maken om vervolgens een overstap te maken naar een nieuw team. Welk team dat zal worden is nog onduidelijk, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Nico Hülkenberg ook volgend jaar voor Sauber uitkomt.