
Goed nieuws voor George Russell. De Brit leek vorige week zijn plek kwijt te raken bij Williams.
Vooral na het schokkende ontslag van Sergio Perez, werd Williams voortdurend gelinkt aan het team van Sir Frank Williams. De nieuwe eigenaar zou vooral zijn gecharmeerd van de rijke sponsors van de Mexicaan.
Een eventuele komst van Perez zou ten koste gaan van Russell, die het toch goed doet ondanks zijn povere auto. Maar Russell blijft aan voor 2021! Latifi was al zeker dankzij de miljoenen van zijn familie.
Nu is het dus vooral de vraag of Sergio Perez nog wel een toekomst heeft in de sport.
Don’t know what all the fuss was about 🤷â€â™‚ï¸#ImolaGP | #WeAreWilliams 💙 pic.twitter.com/JCf7Osf0yd
— Williams Racing (@WilliamsRacing) October 30, 2020

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!