Ondanks het ontkennen van Renault dat Trulli nog dit seizoen vervangen zal worden blijven er geruchten de kop op steken dat hij toch vervangen zal worden. En wel door Jacques Villeneuve. De Canadees zou zelfs al een stoeltje gepast hebben bij de fabriek in Entstone. De komende dagen zou hij dan kennis kunnen maken met de Renault R24 op het circuit van Silverstone.

Veel mensen zien de Canadese wereldkampioen van 1997 graag weer terugkeren in de Formule 1. Het liefst zo snel mogelijk. Dat is dan ook waarschijnlijk de reden voor al deze geruchten, want bewijzen zijn er niet. Renault ontkent in alle toonaarden. Villeneuve is niet bij de fabriek in Entstone geweest en had er zeker geen afspraak.

Op sommige websites wordt het feit dat Trulli niet zal gaan testen deze week als bewijs aangevoerd dat hij zijn langste tijd gehad heeft bij Renault. Ook dit is een slecht bewijs, Trulli zou sowieso niet gaan testen deze week. Kortom, het lijkt er op dat de wens de vader is van de gedachte.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter