De smaakmaker van de Chinese Grand Prix, Max Verstappen, was vandaag aanwezig bij de FIA persconferentie. Naast Verstappen waren ook Hamilton, Maldonado, Perez, Ricciardo, en Stevens aanwezig.

In eerste instantie werd er nog teruggeblikt op de GP van China. Max vertelt: Ik heb van mijn race in China genoten. Hoewel de kwalificatie niet heel goed ging, had ik er alle vertrouwen in dat we goed voor de dag konden komen in de wedstrijd, want onze auto is in racesnelheid erg sterk. Zeker in de hogesnelheidsbochten. Ik had een paar mooie inhaalacties en dat was genieten. In mijn eerste twee Formule 1-races wilde ik niet teveel risico nemen. Maar in China besloot ik dat het tijd was om te gaan inhalen en meer risico te nemen.

Gevraagd naar zijn uitval wegens een defecte Renault-motor, pas een week geleden, zegt Max: Het is kort dag na het motorprobleem dat we in China hadden. Maar we gaan ons best doen om ook hier een goed raceresultaat te leveren en punten te scoren. De STR10 is daartoe in staat en ik voel me elke race meer op mijn gemak in de auto. Ik kijk uit naar deze race in Bahrein.


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
 lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter