Red Bull heeft bekend gemaakt dat Formule 4 coureur Richard Verschoor is toegelaten tot het talentenprogramma. Twee jaar na de aanstelling van Max Verstappen zit er dus wederom Nederlands talent in het opleidingsteam van de energiedrankjesfabrikant.
De vijftienjarige Richard Verschoor debuteerde dit seizoen in het Noord-Europese Formule 4 kampioenschap. In Sotsji stond de raceklasse in het voorprogramma van de Formule 1, en Verschoor maakte daarbij indruk. De Nederlander pakte namelijk niet alleen pole position, maar wist ook de eerste wedstrijd op het Sochi Autodrom te winnen. Een droomdebuut voor de coureur uit Benschop.
Tijdens de tweede race in Sotsji viel Verschoor uit in een poging de leider in de wedstrijd buitenom te passeren. Hierdoor gaat hij niet aan leiding in het kampioenschap, maar moet de races op Zandvoort dit weekend aanvangen met een achterstand van achttien punten. Direct na het uitvallen in Sotsji moest Verschoor zich melden bij Dr. Helmut Marko van Red Bull. Marko had genoeg gezien en bood het talent de kans om te groeien binnen het talentenprogramma.
Aankomend weekend komt Verschoor niet alleen uit in het Noord-Europese Formule 4 kampioenschap, maar staat de coureur hij ook aan de start in Duitse Formule 4 kampioenschap.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!