
De voormalige chef designer van Ferrari Nikolas Tombazis is aangesteld bij Manor GP als Chief Aerodynamicist. Tombazis werkte van 2006 tot er met 2014 als chef designer bij Ferrari.
Voordat Tombazis bij Ferrari begon werkte hij voor McLaren, opnieuw Ferrari, en Benetton. Manor is druk bezig om haar team te versterken.
Ik zie er naar uit bij Manor te werken in een spannende tijd. Hun plannen zien er veelbelovend uit en zijn ambitieus,
aldus Nikolas Tombazis. Het designteam bij Manor is al erg sterk en ik ben blij dat ik het mag komen versterken. Er ligt een mooie uitdaging om de komende seizoenen door het veld naar voren te komen.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!