De Britse minister voor sportzaken, Richard Caborn, verwislde onlangs zijn auto met chauffeur eenmalig in voor een zeer snelle bolide. De minister reed mee in de Minardi tweezitter, gereden door zijn landgenoot Justin Wilson.

Wilson kwam in actie in het Londense Hyde Park om een testrit te geven met de tweepersoons F1 bolide. Naast een paar rondjes over North Carriage Drive stond ook een pitstop op het programma. Caborn was onder de indruk van het vermogen en de snelheid; “het was een waar genoegen en ik mag mij een �happy� man noemen. Justin is een geweldige rijder en het was een ervaring om nooit te vergeten, speciaal omdat het in Hyde Park plaatsvond. Je voelt de G force in je rug, het was echt een formidabel ritje.”

Ook Justin Wilson was te spreken over zijn nieuwe beroep als snelste taxirijder in Engeland. “Ik weet zeker dat Caborn genoten heeft, wie krijgt ooit een kans om in een Formule 1 auto dwars door Londen mee te rijden.”
Bron: ANP

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter