
Sauber heeft de contracten met Marcus Ericsson en Felipe Nasr voor volgend jaar verlengd. Beide coureurs rijden sinds dit jaar voor Sauber en zullen ook volgend jaar teamgenoten van elkaar zijn.
Ik ben heel blij dat Sauber mij het vertrouwen geeft voor nog een jaar,
aldus Ericsson. Ik heb nu al goede herinneringen aan Sauber. We hadden een goede start van het seizoen en ik scoorde al in mijn eerste Grand-Prix mijn allereerste WK-punten. Ik begin iedereen in het team beter te kennen en ik voel me gewaardeerd. Ik ben dan ook blij deel uit te mogen blijven maken van de Sauber familie.
Ook Felipe Nasr die dit jaar zijn Formule 1-debuut maakte met Sauber is in zijn nopjes:
Het was fantastisch om opnieuw voor Sauber te rijden. De verlenging van het contract is een belangrijke stap voor mijn carrière. We hadden een sterke eerste seizoenshelft en ik heb als rookie belangrijke ervaring op gedaan. Mijn doelstelling is nu om een sterke tweede seizoenshelft te rijden en het team zoveel mogelijk te helpen met de ontwikkeling van de nieuwe auto.
Teambaas Monisha Kaltenborn liet weten erg blij te zijn met het jonge rijdersduo. Volgens haar heeft Sauber veel vertrouwen in Ericsson en Nasr en het gaat het team samen met beide coureurs hard werken aan de ontwikkeling van de Sauber C35.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!