
Frederic Vasseur heeft nog maar eens herhaalt dat zijn team niet van plan is om het seizoen 2016 al meteen af te schrijven zoals bepaalde geruchten zouden suggereren.
Na de last-minute overname van Lotus werd tijdens het testseizoen gesteld door het team dat de focus zich al snel zou verplaatsen naar de auto van 2017, waardoor de geruchtenmolen meteen op gang kwam dat dit seizoen al een verloren jaar is voor de Franse diamant. De Racing Director van het team wil daar toch enkele nuances aan geven.
We hebben updates enkele updates onder weg omdat we goed weten dat er nog heel wat werk is aan het chassis en de motor.
, aldus de Fransman tegenover de Deens krant Ekstra Bladet. We moeten ons nu focussen op 2016 om zo het maximale uit onze mensen en auto te halen. We zullen later wel beslissen wanneer we de focus naar 2017 verschuiven. Het is belangrijk om onze mensen onder druk te zetten zodat we het beste halen uit de races. Om het seizoen 2016 links te laten liggen zou een grote fout zijn.
De update waarover Vasseur het heeft zou tegen de Grand Prix van Canada geïntroduceerd worden, dit tot grote anticipatie van Red Bull. Het team uit Milton Keynes heeft laten weten dat het grote verwachtingen heeft, en legt dus zo heel wat druk op de schouders van Renault en haar team in Viry-Châtillon.
Ter informatie: Renault heeft nog de meeste tokens van alle motorfabrikanten (25). Dit in contract met Honda (14), Mercedes (13) en Ferrari (9).

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!