Terwijl iedereen dacht dat of Max of Kimi op het podium zou staan, mochten de Nederlander en Fin op de treden staan naast winnaar Lewis.

Nico Rosberg zou last gekregen hebben van zijn remmen, waarna een botsing volgde met Hamilton.

De race leek daardoor op een herhaling van Spanje, al ging het daar om de overwinning. Ook nu kwam Räikkönen erg snel dichtbij in de laatste fase van de race. Ook nu wist Verstappen hem net achter zich te houden en een tweede plaats veilig te stellen.

Ik heb gedaan wat ik kon doen, en was blij met de goede snelheid op het einde. Ik kon Max helaas niet voorbij komen. Zo gaat dat soms. Volgende week nieuwe kansen., aldus Kimi Räikkönen tegenover SkySports.

Wij van GPPits.net zaten in ieder geval op het puntje van onze stoelen. Jullie ook?

Dat er maar meer van dit soort prachtige races mogen volgen!


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
 lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!