Het team van Marussia heeft laten weten dat Charles Pic bij de tweede wintertest in Barcelona drie dagen in actie zal komen. Pic zal dan rijden in de Virgin van vorig seizoen.

Het team moest haar testplannen aanpassen nadat duidelijk werd dat MR01 niet op tijd klaar zou zijn voor de tweede test. Het team was namelijk van plan om tijdens de eerste test in Jerez met de oude bolide te verschijnen om vervolgens bij de tweede test in Barcelona met de nieuwe MR01 te gaan rijden. Het team liep echter al snel tegen vertraging op omdat de MR01 een compleet nieuwe auto zal zijn met complexe onderdelen. Na de opgelopen vertraging besloot het team om niet aanwezig te zijn bij de eerste test. De MR01 zal nu in actie komen bij de derde wintertest die ook zal plaatsvinden op het circuit van Barcelona.

Charles Pic krijgt tijdens de tweede testweek dus drie dagen toegewezen en Timo Glock maar eentje. De jonge Fransman zal op dinsdag, woensdag en vrijdag in actie komen. Timo Glock zal donderdag de kans krijgen om aan de nieuwe banden voor volgend seizoen te wennen.