Sergio Pérez blaakt van vertrouwen, hij is er vrij zeker van dat hij volgend jaar opnieuw in de formule 1 aan de slag zal gaan. Althans dat laat hij zo uitschijnen tegenover de media die aanwezig is op Interlagos. Volgend jaar zal ik kunnen zeggen dat mijn vertrek bij McLaren het best is wat me had kunnen overkomen, daar ben ik van overtuigd!
aldus een gesterkte Pérez die nog verder gaat: Ik ben voor zo’n 95% zeker dat ik ook volgend jaar op de grid sta. Het zijn juist die laatste 5% die het lastigst zijn. Ik schat dat ik volgend jaar op hetzelfde niveau zal rijden.
De media gooien hem nu de vraag op zijn bord of hij dan naar Force India gaat of misschien terug naar Sauber. Op die vraag reageert Pérez verassend: Er zijn meer teams met wie ik aan het praten ben, er zijn voldoende opties en de toekomstmogelijkheden zien er tegenover vorige week veel beter uit.
Natuurlijk zette dat uw berichtgever aan het denken. Wat bedoelt daar nu mee? Een achterhoedeteam zal het niet worden, want hij schat op het zelfde niveau te racen als nu, met andere woorden in een topteam. Toch zijn al die zitjes verdeeld….of…toch niet? Er blijft natuurlijk dat zitje bij Lotus over. Lotus mag dan wel financieel niet ‘top’ zijn maar hun wagens zijn de laatste jaren vrij snel. Misschien doelt Pérez daarop? Dan gaat er ineens een lampje branden, Lotus zoekt duidelijk geld. Quantum motorsports en PDVSA zijn op zijn minste twijfelachtig te noemen en Pérez heeft al enkele jaren Carlos Slim achter zich staan, ook al is dat een late betaller. Met het vrijkomen van Pérez bij McLaren komt er dus voor Lotus op het juiste moment een degelijke coureur vrij met geld! Er moet wel iets van aan zijn, dat Pérez van de ene week op de ander ineens zoveel vertrouwen wint?
Silly season neemt opnieuw een andere wending!
Zie jij de zaken anders? Bespreek ze op leukste forum van de lage landen!