Olivier Panis, de Franse veteraan van Toyota, liet weten enorm uit te kijken naar de grote prijs van Belgi�. De laatste F1-race is geleden van het seizoen 2002, waarin Panis nog voor BAR reed. Hij behaalde toen een 12de en tevens laatste plek.
Panis:
“Ik ben verheugd om terug te racen in Francorchamps! Het is absoluut mijn favoriet circuit. In mijn ogen is het zelfs het beste wat onze kalender te bieden heeft. Het schrappen van de race vorig jaar was voor mij persoonlijk een enorme ontgoocheling.”
“Dit type circuit past wel bij onze wagen. We zullen in elk geval het maximum uit onze motor kunnen halen, ook inhalen lijkt er geen probleem.”
“Mijn plan is om punten te scoren in Spa. Het hele team heeft dit jaar erg hard gewerkt en verdienen een positief resultaat.”
Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!