Op het moment dat de geruchten sterker werden dat Kimi Raikkonen naar Maranello zou komen, werd er al gegniffeld in het paddock van Monza, met de gedachte dat de Brit en Fin hand-in-hand zouden moeten werken.

De reden van deze grappen is dat Rob Smedley en Felipe Massa een soort van vader-zoon-relatie hebben.

Kimi Raikkonen houdt daar helemaal niet van. Eerder dit seizoen riep de Iceman nog over de boordradio: Leave me alone, I know what I’m doing!

De verwachting is dat Rob Smedley in 2014 terugkeert op het oude nest van Williams. De geruchten gaan dat hij niet terugkeert als engineer, maar een grotere technische rol gaat vervullen.

Hieronder het grappigste moment tussen Smedley en Massa. Helaas niet de bekendste, want dat was de verkapte teamorder in Duitsland 2010 waarin Smedley vroeg aan Massa of deze had begrepen dat Alonso sneller was dan de Braziliaan.

Noot: betreft een herplaatst artikel vanwege een storing op onze website