Hij wordt waarschijnlijk pas in Augustus definitief bekend gemaakt, maar de kalender van 2014 lijkt langzaam wat vorm aan te nemen. Belangrijkste veranderingen zijn de seizoensopener en twee nieuwe races.

Seizoensopener in Bahrein
Naar verluid zal het Formule 1 seizoen 2014 op 2 maart starten in Bahrein op het Bahrain International Circuit. Bahrein was al eerder de seizoensopener in 2006 en 2010. Na de annulering in 2011 werd de race weer verschoven naar het vierde raceweekend van het jaar. De race wordt waarschijnlijk verschoven omdat er vlak voor het seizoen een testsessie zou plaatsvinden in Bahrein en waarom niet gelijk de race houden als we er toch zijn?

Voor het tweede raceweekend reist het circus dan af naar Melbourne voor de Grote Prijs van Australië. De stad Melbourne is dik tevreden met haar plekje in het derde weekend van maart aangezien het dan niet in conflict komt met andere sportevenementen in de stad. De organisatie hoopt zo meer mensen na Albert Park te kunnen halen.

Twee nieuwe races in 2014
Het seizoen 2014 zou zomaar eens het langste ooit kunnen worden. De kalender kan eenentwintig races tellen met de komst van de Grote Prijs van Rusland in Sochi en de komst van een race in New Jersey. De race in New Jersey zal plaats vinden in Juni vlak na de Grote Prijs van Canada. Of de Grote Prijs van Amerika in Austin ook naar Juni verschuift om er dan maar meteen een Noord-Amerikaans tripje van te maken is niet bekend.

Met de komst van deze twee circuits moeten er ook twee bestaande races geschrapt worden. Op de nominatie zouden Zuid-Korea en India staan. Zuid-Korea in Yeongam kampt al vanaf begin af aan met lage bezoekersaantallen en de organisatie van de Grote Prijs van India in New Dehli zou al zo goed als failliet zijn, hoewel dit vandaag tegengesproken werd.