
Het doel van vandaag was om met elke ronde een beter gevoel voor de auto te krijgen, en dat is gelukt!
Max zit in de persruimte van RBR, tegenover de wereldpers. Hij straalt als altijd kalmte uit. Voor Max is dit de normaalste zaak van de wereld, want hij wéét al sinds hij vier was, dat dit soort dagen gingen komen. Max Verstappen is al jaren voorbereid op de hectiek van het Formule 1-wereldje.
En met een tweede startrij ben ik natuurlijk heel erg blij. Het zal nog een paar weekenden duren om helemaal aan de auto te wennen, maar we zijn op de goede weg.
Het enthousiasme bij de pers is voelbaar. Daar komen de vragen: “Als je nog moet wennen aan de auto en je zit zo dicht op je teamgenoot en voor de Ferrari’s, wat kunnen we dan verder nog verwachten?”
Nou, het helpt altijd als je je vanaf het begin al goed voelt in een auto.
Wat gaan we morgen meemaken in de race Max? Ik wil proberen een goede start te maken en dan mijn positie te behouden.
Is er een kans dat je podium pakt Max? Nou, met de snelheid die we hebben, zou dat er zomaar in kunnen zitten. Ik wil het er eigenlijk niet over hebben, ik wil gewoon de race uitrijden.
Was je eigenlijk teleurgesteld toen Daniel Ricciardo je de derde plaats nog net ontnam? Het was niet het belangrijkste om sneller te zijn dan Daniel. Ik had wel gedacht dat de Ferrari’s wat beter zouden zijn, dus om vóór hun te staan, dat voelt wel heel erg goed.
Met dank aan Max’ eigen website.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!