Marussia, heeft zoals wij gisteren al schreven, vanmorgen bekend gemaakt dat het team per direct gebroken heeft met Timo Glock.De 30-jarige Duitser moet plaats maken voor een coureur die geld mee brengt naar het team.

Timo Glock is een fantastisch coureur, hij heeft de afgelopen drie jaar een fantastische bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons team, aldus teambaas John Booth. Helaas moet wij ook denken aan de toekomst van ons team. Iedereen heeft het moeilijk in deze economische tijden en dat is voor ons niet anders. We danken Timo voor zijn medewerking, want hij had een geldig contract voor 2013. Het volgende team waar Timo gaat rijden mag zich gelukkig prijzen met zo’n ervaren snelle rijder.

Verwacht word dat Glock dit jaar DTM zal rijden, hoewel dit nog niet officieel bevestigd is. Wie de vervanger van Glock bij Marussia word is nog niet bekend.

By peter

Leave a Reply

Your email address will not be published.