Eric Boullier van Lotus zegt dat een eventueel vertrek van Kimi Raikkonen wel kan worden opvangen. De Fin wordt al enige tijd in verband gebracht met een overstap naar Red Bull en die geruchten zijn alleen maar sterker geworden sinds Mark Webber zijn vertrek uit de Formule 1 heeft aangekondigd.
Ik heb altijd een plan B en we hebben ook het voordeel dat we het meest gewilde team zijn, achter een paar echt grote namen. Veel coureurs praten met ons, dus mocht het zo zijn dat we nieuwe coureurs moeten vinden, dan heb ik al een plan B, maar wat dat is, ga ik natuurlijk niet verklappen.
, zei de Fransman in gesprek met Formula1.com.
Maar het is inmiddels een publiek geheim dat Nico Hülkenberg, Paul di Resta en Pastor Maldonado gelieerd worden aan Lotus. Het aanbod c.q. mogelijkheden qua coureurs brengt zelfs tweede man Romain Grosjean in de problemen. De Fransman presteert vrij wisselvallig en is dan ook nog lang niet verzekerd van een nieuw contract.
Dus Lotus zou volgend jaar best wel eens met twee nieuwe coureurs op de proppen komen.