We hadden het hier al eerder gezegd, enkele Formule 1 teams komen naar London morgen.
Voor wie nog vlug naar London wil afreizen enkele praktische zaken.
Het evenement zal beginnen om 18.00 uur lokale tijd en eindigt om 20.00 uur lokale tijd, de eerste wagen zal 18.40 rijden.
Het traject begint op Waterloo Place en rijden zo naar Regent Street daar gaan ze rechts in Great Marlborough Street en dan links naar Little Argyll Street om zo weer op Regent Street uit te komen en dan weer naar Waterloo Place.
Acht teams hebben iemand afgevaardigd om deel te nemen aan het evenement, we overlopen even de deelnemers.
1/ Cristiano da Matta Toyota
2/ Nigel Mansell Jordan-Ford
3/ Luca Badoer Ferrari
4/ Jenson Button BAR Honda
5/ Zsolt Baumgartner Minardi
6/ Juan Pablo Montoya BMW Williams (?)
7/ David Coulthard McLaren Mercedes
8/ Martin Brundle Jaguar
Iedere deelnemer zal enkele rondjes afleggen met een wagen, maar geen F1 wagen, Martin Brundle zal met de �Shaguar� rijden uit de Austin Powers film.
Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!