Bij Red Bull Racing is men zeer blij met Max Verstappen. De 17-jarige die omwille van zijn leeftijd flinke kritieken kreeg, presteert boven verwachting.

Hierdoor zijn er geruchten in de wereld geholpen over de interesse van de overige topteams in de sport. Maar Red Bulls motorsportadviseur verklaart dat de overeenkomst tussen Red Bull Racing en Verstappen er een is voor het lange termijn.

Max Verstappen heeft een meerjarig contract met Red Bull, niet met Toro Rosso. Dus zelf als Mercedes bij ons aanklopt voor Max, dan zal welk aanbod dan ook zonder meer worden afgewezen.

Het verhaal gaat namelijk dat de onderhandelingen tussen Mercedes en Lewis Hamilton zijn vastgelopen. Hamilton zou een ‘nummer 1‘-status in het team willen opeisen.

Iets wat heftig wordt ontkend door Toto Wolff.


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
 lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!