
Nadat zijn team een frustrerend weekend in Monaco achter de rug had, is Stefano Domenicali ervan overtuigd dat Ferrari er weer helemaal staat in Canada.
Monaco was niet gemakkelijk voor het team.
, vertelt Domenicali op de website van Ferrari. We hebben hard gewerkt om voor Canada weer helemaal klaar te zijn. Eerst hebben we alle data bestudeerd. Zo kunnen we kijken waarom we niet gepresteerd hebben zoals we hadden verwacht.
Na de twee crashes van Felipe Massa in Monaco, heeft Ferrari besloten een nieuw chassis voor de Braziliaan te bouwen. Massa crashte zowel in de VT3 als in de race op het stuk bij start/finish. De Braziliaan had wat nekklachten, maar kan in Canada gewoon weer topfit aan de race deelnemen.
Volgens Domenicali past de auto bij het circuit, zoals [onder andere] de capaciteit van de remmen. Toch zijn de Italianen beducht voor de zwakke punten van de auto.