Robin Frijns wilde dit jaar testen bij Caterham om in 2015 de stap te maken naar de Grand-Prix coureur. Nu de toekomst van Caterham aan een dun draadje hangt is de rol van Frijns bij het team uitgespeeld.
Onlangs testte Frijns voor BMW in het DTM, volgens zijn manager Timo Gans is dit een interessante optie: DTM is een zeer attractieve serie en BMW een fantastisch merk. Op dit moment zijn er wat geruchten maar we moeten wachten. Frijns heeft getest en we moeten kijken hoe dit zich nu verder ontwikkelt. We moeten geduld hebben
Met GP2 zijn we niet bezig, dat is niet iets waar onze focus ligt.
Voor Frijns is het belangrijk om in 2015 weer in beeld te komen. In 2013 en 2014 reed Frijns slechts enkele tests en lijkt de Formule Renault 3.5-titel uit 2012 alweer een eeuwigheid geleden.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!