Paul di Resta denkt erover om de Formule 1 te verlaten en verder te racen in een andere klasse.

De Schot had al aangegeven het liefste te blijven rijden voor Force India, maar zal pas in december van Dr. Vijay Mallya horen of hij een vierde jaar bij het team mag toevoegen.

Mocht Paul niet in aanmerking komen bij Force India, dan zou het te laat zijn om dan nog een ander stoeltje te vinden in de F1. Dus bekijkt de Schot of de IndyCar-Series niet iets voor hem is. Eerder werd bekend dat Dario Franchitti zijn raceloopbaan –op doktersadvies– diende te beëindigen na de zware crash in Houston. Dario brak onder meer zijn rug.

Franchitti en Di Resta zijn neven, en zoals het in familiekringen betaamt zal Paul wel het een en ander hebben gehoord over de Indycars van neef Dario. Franchitti pakte liefst vier keer de titel in Amerika, maar Paul di Resta is er nog niet uit of hij de sprong waagt. Ik heb altijd mijn twijfels gehad bij de veiligheid in de IndyCar, maar kijk er nu wat rationeler naar en ben die serie inmiddels wel als een serieuze optie gaan zien door het succes dat Dario erin heeft weten te behalen.

Ook het DTM lonkt voor Di Resta. De raceklasse waarin de Schot kampioen werd voordat hij de overstap maakte naar de Formule 1.

Wat zal de uitkomst zijn? Volgens de geruchtenin de wereld geholpen door Blick– heeft Nico Hülkenberg reeds getekend voor het Brits-Indiase renstal. En Sutil zou al zekerheid hebben voor 2014.

Wij houden de rijdersmarkt in de gaten…