We zitten al over de helft van het seizoen van 2004, en gaan nog allerlei geruchten rond over wie waar gaat rijden volgend jaar. Een van de grootste aandeelhouders van de geruchtencarrousel is BAR’s Anthony Davidson. De Brit is altijd razendsnel op vrijdag en wordt daardoor onder andere gelinkt als tweede rijder van ?Mark Webber? bij Williams.

Er is natuurlijk nog niks zeker, en Davidson kan ook nog altijd bijtekenen bij BAR. Maar er wordt vanuit gegaan dat de derde rijder van het team wel een vast zitje wil hebben in 2005.
Jenson Button zou de feedback van zijn goede vriend bij BAR missen.

“Hij is geweldig. Het is zijn eerste jaar als derde rijder, en hij doet het goed. Tijdens de lange runs is hij heel constant, en brengt hij steeds waardevolle informatie mee. Hij is een belangrijke schakel in het team. Ik ben er zeker van dat hij opzoek is naar een vast zitje voor volgend jaar en het zou een verlies zijn voor ons als hij vertrekt. Hij is erg snel.”

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter