Het kon natuurlijk niet uitblijven dat we ook commentaar konden verwachten van de BRDC, vooral na het commentaar van Ecclestone over het circuit van Silverstone.

Jackie Stewart, voormalig wereldkampioen en president van de BRDC, steunde voorzitter Martin Brundle toen deze het commentaar van Ecclestone weerlegde.

M.Brundle:

“De aanval van Bernie Ecclestone op de inspanningen dat wij en Octagon uitvoeren om Silverstone te verbeteren is totaal ongegrond. Wij horen nooit dat Mr. Ecclestone andere circuits aanvalt, waarvan enkele waar hij een hand in heeft.

Het is niet fair van Mr. Ecclestone dat, voor wat zijn thuisrace betreft, we jaarlijks kritiek te verwerken krijgen.”

Verleden jaar nog had Ecclestone zware kritiek op het circuit van Silverstone, toen noemde hij de GP:

“een boerenkermis gemaskeerd als een wereld evenement.”

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter