Button en Richards in betere tijdenButton en Richards in betere tijdenBAR heeft het management van Jenson Button een ultimatum gesteld. Als Essentially Sport voor maandag 17 uur geen afspraak heeft geregeld tussen Button en de top van het team, dan zal BAR onmiddellijk gerechtelijke stappen ondernemen.

“We proberen al dagen met Jenson te praten. Hij is iedereen die voor hem de voorbije twee jaar heeft gewerkt wat uitleg verschuldigd.” Zei teambaas David Richards. “We zijn zeker van het contract, en van de optie die we hebben genomen voor 2005.”

 

Die optie werd goed gekeurd tijdens een vergadering van de top van het team op 20 juli 2004. Jenson en zijn management werden hiervan schriftelijk op de hoogte gebracht. Dit gebeurde voor de optie nietig werd op 31 juli. Essentially Sport geeft dit trouwens toe. De verlenging werd trouwens ook genoteerd bij de Contract Recognition Board van de F1 in Zwitserland.

“Als mensen afspraken maken, moeten ze zich daar aan houden. Ik zal al het mogelijke doen om het contract te doen naleven. Als we voor maandag avond geen gesprek met Jenson hebben gehad zetten we de procedure, zonder verdere uitleg, in werking”

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter