Terwijl insiders en overige –zelfbenoemde– experts verwachtten dat het team van McLaren pas in Monaco echt voor de punten zou kunnen strijden, gelooft Fernando Alonso dat hij in zijn thuisrace de eerste punten voor het geplaagde combinatie kan scoren.

De Spanjaard start vanaf P13, terwijl teamgenoot Button de volgende startpositie in handen heeft. Bemoedigend, zo werd het resultaat nu de kwalificatie gezien.

Dit resultaat is een verdere stap vooruit en morgen kunnen we om de punten meedoen. Qua strategie moeten we het slim spelen, dan kan een punt een realistisch en haalbaar streven zijn., aldus de tweevoudige kampioen.


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!