Bij Sauber hebben ze niet stilgezeten, ze hebben vandaag aangekondigd dat ze drie nieuwe sponsordeals hebben weten binnen te halen.

De eerste sponsor is Motta Barlassina en is al de derde keer sponsor voor het Sauber team in Itali�.
Motta Barlassina is een bedrijf dat Italiaans vleesspecialiteiten maakt. Het logo zal te zien zijn op de eindplaten van het onderste deel op de voorvleugel.

De tweede sponsor is Coming Soon Television, het gaat hier over een themazender, zij houden zich bezig met het uitzenden van filmtrailers.
Het bedrijf wil zijn netwerk uitbreiden en kiest daarom om het Sauber team te sponsoren.
Het logo van dit bedrijf zal een plaats krijgen op de zijkant van de monococque.

De derde is Crems,  een fabrikant van speelgoed die zich gespecialiseerd heeft in poppen, het bedrijf wil meer naambekendheid krijgen in Europa.
Het logo zal te zien zijn op de voorvleugel van de Sauber Petronas wagen.

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter