Goed kan je de prestatie van de Bridgestones niet noemen. 2 Jaar geleden waren ze duidelijk de betere van Michelin, vorig jaar waren ze aan elkaar gewaagd en dit seizoen is de Franse bandenmaker steeds 7 stappen voor op de Japanse concurentie.
Bij Bridgestone hoor je ondertussen geen negatief woord. Het ligt aan de Ferrari en niet aan de banden.
Misschien is het tijd voor een reality check. Er stonden slechts 3 Bridgestone wagens in de top 10, en slechts 1 in de top 5.
Hisao Suganuma, Technical Manager van Bridgestone Motorsport:
“We hebben kostbare punten voor het Ferrari team kunnen vastleggen. De race van vandaag was zeer belangrijk, en we zullen er lessen uit trekken. Ik ben er zeker van dat het verlies van vandaag ons zal inspireren om snellere en betere banden te produceren. Volgende week gaan we met 4 teams testen op Barcelona, Mugello en Fiorano. Er worden dan verschillende samenstellingen uitgeprobeerd. We zullen terugslaan, dat is zeker!”

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!