Formule 1- teams hebben erg veel moeite om hun rekeningen op tijd te betalen. Dat blijkt uit een onderzoek door de Duitse afdeling van Dun en Brandstreed , dat gepubliceerd werd in de Financial Times.
Toyota is de beste betaler van de negen overgebleven teams. De Duits/Japanse renstal betaalt gemiddeld vijf dagen voor het verstrijken van de deadline. In slechts 11% van de gevallen betaalt de renstal uit Keulen de rekeningen te laat.
Op de tweede en derde plaats staat Red Bull met haar twee teams. Scuderia Toro Rosso staat weliswaar tweede en dat heeft te maken met het feit dat de renstal gemiddeld precies op de dag van de vervaldatum betaalt en Red Bull Racing gemiddeld één dag te laat.
Het team van Frank Williams staat voorlaatste, dat zijn rekeningen gemiddeld elf dagen te laat betaald. Force India staat helemaal onderaan de lijst, het team van miljardair Vijay Mallya betaalt in 99% van de gevallen de rekeningen te laat of een gemiddelde van 75 dagen.