
Narain Karthikeyan zal komende vrijdag tijdens de trainingen voor de Grote Prijs van Singapore plaatsnemen in de HRT, zo heeft het team bekend gemaakt. Tevens zal de 34-jarige coureur tijdens de allereerste Grand Prix van India, zijn thuisrace, het hele weekend mogen rijden.
Karthikeyan werd eerder dit jaar vervangen door het jonge Australische talent Daniel Ricciardo maar zal dus, zoals verwacht, in New Delhi zijn rentree maken. De man uit India mag dus in Singapore alvast weer even oefenen.
Het is geweldig om Narain weer even terug te zien in de wagen. Het is belangrijk om hem die tijd te geven voordat hij deel gaat nemen aan de race in India
, aldus teambaas Chris Kolles.
Voor Force India reserve-coureur Nico Hulkenberg was er minder goed nieuws: hij zal in Singapore helemaal niet in actie komen aangezien de teamleiding meer tijd in de wagen wil geven aan vaste rijders Adrian Sutil en Paul di Resta.