Eerder zou Red Bull Racing in Spa aankondigen wie er voor hen zou rijden vanaf 2014. Maar ‘onze favoriete motorsportadviseur‘ Helmut Marko krabbelde tegenover SID terug op zijn eerdere uitspraak. We zullen het nieuws naar buiten brengen zodra het zover is en dat zeker niet op Spa zijn.

Collega Fabian van Tiel vermeldde eerder al dat Red Bull geen uitspraken zou doen over de vervanger van Webber, tot het raceweekend in Spa aankomend weekend. Daarmee leek Daniel Ricciardo de meest geschikte vervanger te zijn van Mark Webber.

Echter betekent dit nieuws dat dat inmiddels niet meer zo zeker is? We mogen er zeker vanuit gaan dat de jonge Australiër baalt van dit nieuws. Kimi Räikkönen is volgens zijn manager afgehaakt, en het lijkt onwaarschijnlijk dat Red Bull’s Mateschitz nu met Fernando Alonso in gesprek is?