Red Bull heeft een sponsorovereenkomst gesloten met BMW Motorsport voor het komende DTM-seizoen. Tijdens de raceweekenden rijdt António Félix da Costa in een BMW M4 beplakt met stickers van het energiedrankjesmerk. Oud Formule 1-coureur Timo Glock wordt de teamgenoot van de Portugees.
Het is niet alleen een feit dat Red Bull met vier Formule 1-kampioenschappen op zak een waardevolle partner voor ons is. Net als Red Bull, kunnen ook wij António goed begeleiden om zichzelf als coureur verder te ontwikkelen
, aldus Jens Marquardt, directeur van BMW Motorsport. We zullen veel plezier gaan beleven aan zijn ontwikkeling in de DTM en kijken uit naar een goede samenwerking met Red Bull.
Félix da Costa is blij met de support van Red Bull in de DTM. Red Bull heeft de afgelopen jaren grote successen geboekt in de autosport en ik voel me echt lid van deze familie. Om voor BMW te rijden met Red Bull als partner is iets speciaal en ik kan mij geen betere combinatie wensen.
Da Costa draait sinds 2012 mee in het juniorenprogramma van Red Bull Racing, en is komend Formule 1-seizoen samen met Sebastian Buemi test- en reserverijder bij het Oostenrijkse team.