Kamui Kobayashi lijkt in Singapore gewoon voor Caterham te mogen rijden. Caterham wil graag Roberto Merhi inzetten als vervanger voor Kobayashi. Merhi heeft echter nog geen superlicentie, in de vrije training die hij in Italie reed heeft hij ook te weinig kilometers gemaakt om aan de voorwaarde van 300 kilometer te voldoen.

Roberto Merhi lijkt daarom opnieuw op vrijdag te mogen rijden voor Caterham. Met een goede vrije training in Singapore zal Mehri overigens wel aan de eisen van de superlicentie voldoen. Daarmaa zou hij in Japan, uitgerekend de thuisrace van Kobayashi, te kunnen rijden. Kobyashi heeft overigens nog niets van Caterham gehoord:
Ik vertrek weer gewoon naar Singapore en ga ervan uit dat ik rijd. Maar dat is geen garantie, ik was ook in België. Daar hoorde ik pas op woensdag dat ik niet zou rijden.

Overigens is er nog wel een andere kaper op de kust, de Italiaan Andrea Caldarelli zou ook graag voor Caterham willen rijden. Caldarelli reed onder andere GP2 en testte al eens voor Ferrari en Toyota in de Formule 1.


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
 lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!

By peter