Volgens teambaas van Red Bull racing is er geen interesse om de huidige Technische Directeur van Toro Rosso een plaatje aan te bieden binnen zijn team. James Key wordt alom geprezen binnen de paddock voor het ontwerpen van degelijke wagens met beperkt budget. Ook zijn huidige ontwerp de STR-10 toont zich meer dan eens als een competitief pakket dat soms zelfs het machtige Red Bull zelf kan uitdagen.

Key begon zijn carriere in 1998 bij het toenmalige Jordan Grand Prix waar hij zich met de jaren opwerkte. Hij bleef er zelfs tijdens de korte stints als Midland en Spijker en bleef nog twee jaar voor het team werken toen het Force India werd. In 2010 maakte hij de overstap naar Sauber waar hij ondermeer verantwoordelijk was voor de C31 uit 2012, een van de beste wagens die Sauber ooit gebouwd heeft. Tijdens dat seizoen besloot hij echter om over te stappen naar Toro Rosso, waar hij nu al drie jaar het mooie weer maakt.

Er is geen geheel geen interesse, laat Horner weten via de officiële Formule 1-website. We hebben al een heel sterk technisch team. Adrian Newey is nog steeds overal bij betrokken en met Rob Marshal, Pierre Wache en Dan Fallows hebben we een uitstekende technische groep. We zijn niet van plan om iets te veranderen.

Bron quotes: Gpupdate.net
Bron foto: redbull.com


Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
 lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!