Dat niet hij maar Max de voorkeur kreeg om Daniil bij Red Bull te vervangen, heeft bij Carlos geen kop zorgen op geleverd. Hij denkt juist dat het een positieve uitwerking kan hebben, de rust zal weer terug keren in het team.

Carlos legde uit tegenover de Spaanse pers: Ik ben niet teleurgesteld, niemand heeft me ooit beloofd dat ik vanaf de vijfde race van dit seizoen voor Red Bull Racing zou rijden, begon hij. Het is mijn doel voor het komende jaar of het jaar daarna. Dat is waar ik me op richt. Ik snap hoe het er van buitenaf uitziet en toen ik het hoorde, had ik ook gewild dat ze voor mij hadden gekozen. Maar dit kan ook positief voor me uitpakken. Red Bull kent mijn resultaten ten opzichte van Max en misschien kan ik in 2017 of 2018 naar Red Bull Racing.

Over zijn relatie met Verstappen bij Toro Rosso: Er waren spanningen, maar ik kan me indenken dat het zo bij alle teams gaat

Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 
lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum
 lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!