Fernando Alonso (P5):
“Ik ben tevreden met mijn rondje. De balans van de wagen was goed en ik denk dat we het maximale uit de wagen hebben gehaald voor de kwalificaties. Ik heb geen fouten gemaakt dus is mijn 5de plek zeker niet slecht. Ik heb veel vertrouwen in morgen.”
Jarno Trulli (P9):
“Het was een moeilijke sessie, ook al maakte ik geen fouten in mijn rondjes. Ik moet toegeven dat sommige van onze rivalen sneller zijn dan we verwacht hadden maar we weten wel dat we in race-omstandigheden sneller zijn dan vandaag. Het is een lange race morgen waarin we ten eerste zeker moeten finishen. Daarbij zullen we ook proberen een handvol punten te scoren.”
Alles weten over Formule 1 in 2022?
Hier, op GP Pits brengt Formule 1 nieuws eneen F1 Magazine F1-seizone 2021 lees je alles over de races, voorbeschouwingen, nabeschouwingen en het brekende nieuws.
Op ons gratis forum lees je alles over formule 1 en nog veel meer. Meld je gratis aan en neem deel aan discussies over de mooiste sport van de wereld!