Jullie zullen al wel een aantal artikelen van mij gelezen hebben maar bij deze stel ik mij even officieel aan jullie voor!
Ik ben Edwin Scholten. Sinds kort ben ik actief als redactielid van F1Pits.net.

Ik woon in Vriezenveen en werk als Logistiek Manager bij een kachelspeciaalzaak in Vriezenveen.
Voor sommigen van jullie ben ik wellicht geen vreemde. Ik was actief op het oude F1News forum en heb daar ook een aantal jaar als redactielid mijn steentje bijgedragen aan de website.
Ik ben daar een anderhalf jaar geleden mee gestopt omdat ik ook nog PR werk deed voor een motorrace team (ONK Dutch Supersport) en ook nog eens naar school ging.
Inmiddels heb ik school afgemaakt en ben ik ook gestopt met motorracen. Dus, tijd over!

Op die manier heb ik weer contact gevonden met Peter (Gloudiesaurus) en ben ik sinds kort weer actief op deze site om jullie samen met mijn nieuwe collega's van de redactie van het allerlaatste nieuws te voorzien! Verder hoop ik natuurlijk iets toe te kunnen voegen aan het forum, alles is ten slote bespreekbaar of kan bespreekbaar gemaakt worden.
Voor vragen, opmerkingen, commentaar, kritiek of wat je maar wilt mag je me uiteraard altijd benaderen. Reactie gegarandeerd
